Маски, ковідні сертифікати і перевірка поліції: Житомир готується до нових карантинних обмежень

Житомир готується до нових обмежень “червоної” зони, які будуть діяти вже за декілька днів, а дотримання нових правил буде контролювати поліція.

Вже із завтрашнього дня по всій Україні працюватимуть нові  правила міжміських перевезень для “жовтих”, “помаранчевих” та “червоних” областей. Тобто для поїздки водій і пасажири повинні мати документ про вакцинацію або згенерований ковідний сертифікат в додатку “Дія” або негативний тест на ковід.

Схожі правила будуть діяти у Житомирі з 23 числа при відвідуванні різноманітних закладів. Звісно, якщо вони будуть працювати, адже для цього потрібно, щоб 100% всіх працівників закладу були вакциновані. І лише в разі цього відвідувачі із ковідними сертифікатами чи негативним тестом на ковід зможуть потрапити до обраного закладу.

«Станом на вчорашній день, 19 жовтня ми маємо своєрідний рекорд за останні три тижні, адже за день було проведено 1382 імунізації. Це пов’язано із введенням нових обмежень в „червоній“ зоні.» — розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

Контролювати  дотримання нових правил буде  поліція. Також заступниця міського голови пояснила, що оригінальність ковід-сертифікатів будуть перевіряти поліцейські через додаток, який буквально за кілька секунд показує його оригінальність:

«Я особисто перевіряла цей додаток і поліцейські за декілька секунд можуть дізнатися про оригінальність ковідного сертифікату і його термін дії.»

Нагадаємо, що у “червоній” зоні житомирський бізнес працюватиме тільки за умови вакцинації

Будьте першим, хто прокоментував "Маски, ковідні сертифікати і перевірка поліції: Житомир готується до нових карантинних обмежень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*