У “червоній” зоні житомирський бізнес працюватиме тільки за умови вакцинації

У Житомирі готові проводити вакцинацію хоч на ринку чи в торговому центрі для того, щоб в “червоній” зоні місто не припинило роботу. Обов’язкова вакцинація стосується і представників бізнесу. Це єдина умова, яка дозволить працювати під час жорстких карантинних обмежень. 

Такі рішення сьогодні,  19 жовтня, озвучив голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

“Ми тут  зібрали сьогодні представників бізнесу та представників ринків для того, щоб обговорити, як працюватимемо в “червоній” зоні. В помаранчевій зоні наші садочки і школи працюють, але в червоній зоні будуть працювати тільки початкові класи і якщо 100% вакциновані, то можлива робота шкіл. Якщо педагоги змогли вакцинуватися, то в мене до бізнесу питання, чому він не може це зробити. Ваша робота буде залежати тільки від вакцинації. Ніяких тут виключень вже не буде. Тому ми готові на все, готові виїжджати на ринки і там організовувати вакцинації, ми готові виїжджати в торгові центри і там проводити вакцинацію для того, щоб людям було зручно”, – наголосив мер міста. 

Будьте першим, хто прокоментував "У “червоній” зоні житомирський бізнес працюватиме тільки за умови вакцинації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*