У спортзалі житомирської школи №6 збираються відновити центр вакцинації через канікули

Незабаром у Житомирі може з’явитися додатковий центр вакцинації населення. Його розмістять в спортзалі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою майдан Короленка,7. 

Нагадуємо, що раніше, влітку цього року у відокремленому спортзалі школи центр вакцинації також працював, проте через початок навчального року його перемістили в Олді за адресою Грушевського, 5.

“З суботи  ми розглядатимемо питання на комісії та виноситимемо рекомендацію, щоб відкрити центр вакцинації, який працював на базі школи №6 в спортивній залі. Тому що в нас будуть канікули і буде можливість для того, щоб розвести потоки людей”, – пояснила заступниця голови Житомирської міської ради Марія Місюрова. 

Вона також розповіла, що темпи вакцинації уповільнилися, проте в передчутті “червоної” зони житомиряни почали активніше звертатися, щоб отримати щеплення від COVID-19. Найчастішим мотивом такого рішення є страх перед карантинними обмеженнями. 

“Три-чотири місяці ми працювали  в центрі вакцинації досить потужно. Це було до двох тисяч вакцинацій за добу. Останні три тижні хоч і були в наявності всі вакцини, але пішов спад. Починаючи з 14 жовтня знову стався підйом, тому що люди розуміють, що наближається червона зона, будуть обмеження. Зараз в нас практично теж до тисячі вакцинацій на добу. Найбільша мотивація людей вакцинуватися тому, що вони бояться обмежень”, – пояснила Місюрова.

Будьте першим, хто прокоментував "У спортзалі житомирської школи №6 збираються відновити центр вакцинації через канікули"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*