Масовий розстріл на Житомирщині: що з’ясувалось у суді

Моторошна трагедія, яка  сталася в травні на Житомирщині, сколихнула на якийсь час всю Україну. Проте сьогодні, крім причетних, про неї мало хто згадує.

Нагадаємо, що 22 травня в Попільнянському районі стався нетверезий конфлікт, у результаті якого було вбито сімох чоловіків

Сьогодні ця подія вже перейшла в судову площину, і про нові версії подій, які прозвучали в залі суду, розповідає адвокат Ігор Черезов.

Зі слів адвоката, протиріччя та кількість різноманітних версій подій свідчить про те, що це не звичайний побутовий злочин.

Все, про що повідомляє Ігор Черезов неодноразово звучало під час судових засідань і не є таємницею слідства чи адвоката.

Анатолій Петрович, саме так звати людину, яку зараз судять за вбивство, розповів, що ще в березні звертався до правоохоронців з заявою проте, що в нього вимагає гроші місцевий чиновник. “Дріб’язковість цього місцевого чиновника дійшла до того, що він вимагав дві тисячі гривень та мішок риби”, – пише адвокат.

Факт отримання хабара був зафіксований, причому двічі – в березні і в той самий злощасний день.

22 травня до Анатолія Петровича на орендований  ставок вкотре приїхав “місцевий царьок за даниною”. Передача коштів контролювалась правоохоронцями. Отримавши мзду, чиновник поїхав геть, проте був зупинений співробітниками підрозділу по боротьбі з корупцією, які очікували в засідці. З чиновником поспілкувались через вікно автомобіля і відпустили разом з отриманими коштами.  

А через якийсь час на ставок  приїхали порибалити знайомі чиновника. Приїхали з автоматичною зброєю, яку до того ж дістали з автомобілів. А ближче до ночі, коли компанія добряче випила та накурилася коноплі, Анатолій Петрович цілком зрозумів, з якою метою приїхалі ці “гості” з автоматами.

Зі слів адвоката, підозрюваний у вбивстві з компанією не пив, адже кілька років тому переніс операцію на серці. І коли “друзям” не вдалося його напоїти, вирішили попередити напряму, щоб забрав заяву про здирництво, інакше до ранку не доживе. При цьому погрожували не лише вбивством але й наругою.

Почувши про таке, господар вирішив залишити п’яних гостей та пішов геть. Саме в цей момент і прозвучав перший постріл. Стріляли в спину, проте картеч попала в руку. Чоловіку цілком зрозуміло пояснили, що просто залякуванням не обмежаться.

Почувши “Він поранений в будці, давай його добивати, нам треба встигнути до ранку”, Анатолій взявся за зброю. Він не намагався вбити єдиного живого свідка, адже той, хоч і приїхав з усіма, в подіях ніякої участі не брав. Саме цього свдка Анатолій попросив викликати поліцію та швидку, і сма телефонував до правоохоронців.

А далі справу почали фальсифікувати.

На огляд місця події приїхали саме співробітники того чиновника, який вимагав хабар. Відео з огляду місця події ніхто не знімав. деякі потерпілі в протоколі описані двічі, очевидно, що тіла пересувались з місця на місце, відсутній опис зброї, з якою приїхали потерпілі. Зброї, з якої стріляли в Анатолія, немає. Три місяці потому досі немає токсикологічної експертизи потерпілих. Виявляється, в Житомирі немає відповідних препаратів для проведення такої експертизи.

Чиновнику, з вини якої сталася ця трагедія, підозру не оголосили. Мало того, очолює інший місцевий правоохоронний орган. Справу просто намагаються злити, бо насправді винуватий в загибелі колишніх атовців місцевий чиновник. Правоохоронці просто покривають свого.

За матеріалами сайту Pravo.ua

Будьте першим, хто прокоментував "Масовий розстріл на Житомирщині: що з’ясувалось у суді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*