HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

На території Тетерівського масиву невідомий водій збив чоловіка, зараз він в реанімації. Поліція бездіє, рідні розшукують свідків

photo5395653013672144532 777x437 - На території Тетерівського масиву невідомий водій збив чоловіка, зараз він в реанімації. Поліція бездіє, рідні розшукують свідків

У понеділок, 7 вересня, на території Тетерівського дачного масиву сталася ДТП, у якій важко постраждав місцевий житель. Поки рідні борються за його життя, поліція бездіє.

«Він знаходився в себе на Тетерівському дачному масиві. В нашому районі є два небезпечних кутка, біля озера поворот на магазин, тому там стоїть знак 20. Багато людей туди приїжджають, відпочивають, ганяють на авто. Він розповідає тільки те, що пам’ятає. Каже, що їхав до дружини, спускався з гірки на велосипеді, і машину світло-сірого кольору, схожа на волгу, якось провернуло. Вони зіштовхнулися „лоб в лоб“. Далі він не пам’ятає нічого. Коли прийшов у свідомість, почув, як над ним стоять двоє людей, які намагалися вияснити, чи він живий. Потім вони взяли його просто за руки і ноги, відклали в сторону, і поїхали. Ніхто з сусідів нічого не бачив», – розповідає донька Олена. 

Чоловіка знайшли у кюветі знайомі, які одразу повідомили про це дружині:

«З його телефону подзвонили дружині Аллі, але вона не відразу відповіла, бо була в магазині. Батька в кюветі знайшов його який знайомий. Він запитав у нього, чи нормально себе почуває, бо бачив, що батько був весь розбитий. Потім покликав дружину, вони прийшли, сфотографували все. Тато відмовився одразу викликати швидку і поліцію, тому його забрали додому. Він заснув. Коли він хотів до нас підійти, втратив свідомість. Тоді ми побачили, що в нього відкрилася кровотеча. Після цього одразу викликали поліцію, швидку».

Олена розповідає, що батько отримав важкі травми, тому операція була дуже складною. 

«Він впав на правий бік, повністю зчесав обличчя, відбив повністю нирку, отримав забій ребер та стегна. Зараз він в реанімації, операція була складною, на нього не подіяв наркоз, тому він відчув всю біль. Нирку врятували, але має ще пройти час, щоб зрозуміти наскільки організм з цим справиться». 

Коли поліція приїхала, сфотографували місце з калюжею крові, опитали свідків, велосипед не оглядали, каже Олена. Рідні занепокоєні, адже вони досі не знають, який слідчий займається справою, як проходить розслідування та чи розслідують цю справу взагалі. Дружина постраждалого Алла написала заяву на начальника Житомирського РВП Володимира Богаткова, аби їм розповіли хоч якісь деталі справи. 

«Поліція взяла свідчення у батька і свідків, сфотографували місце, де це сталося. Ми написали заяву в канцелярії, але зараз там морозяться, що її тільки реєструють, номер відмовилися повідомляти. Таке відчуття, що вони щось приховують», — каже Олена.

Рідні дуже хочуть покарати водія та звертаються до небайдужих, які могли бути свідками страшного ДТП, повідомити дружині Аллі – 0973512138 .

photo5395653013672144527 768x1024 - На території Тетерівського масиву невідомий водій збив чоловіка, зараз він в реанімації. Поліція бездіє, рідні розшукують свідків
photo5395653013672144531 768x1024 - На території Тетерівського масиву невідомий водій збив чоловіка, зараз він в реанімації. Поліція бездіє, рідні розшукують свідків


Будьте першим, хто прокоментував "На території Тетерівського масиву невідомий водій збив чоловіка, зараз він в реанімації. Поліція бездіє, рідні розшукують свідків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*