INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Житомирський обласний лабораторний центр більше не проводитиме платні тестування на covid-19

259fe188de497324126f6791cfda32f4 preview w440 h290 - Житомирський обласний лабораторний центр більше не проводитиме платні тестування на covid-19

З 14 вересня у Житомирському обласному лабораторному центрі тимчасово призупинять надання платної послуги з виявлення коронавірусної інфекції за ПЛР-методом. 

Вказана інформація була оприлюднена на офіційному сайті Центру в п`ятницю, 10 вересня.

“Державна установа “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” інформує, що у зв`язку із зупинкою поставок тест-систем на COVID-19 до українських лабораторних центрів, заклад вимушений на деякий час призупинити надання платної послуги із виявлення фрагментів коронавірусу за ПЛР-методом з 14 вересня 2020 року.”, – повідомили в оголошенні.

Також в установі зазначають, що таке рішення було прийняте задля забезпечення безперервної роботи лабцентру в умовах швидкого поширення інфекції та своєчасного виявлення хвороби у пацієнтів, що перебувають у лікувальних закладах Житомирської області.

Нагадаємо, що тести підтвердження вірусу у новій вірусологічній лабораторії КП «Дитяча лікарня» коштуватимуть від 780 грн.Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський обласний лабораторний центр більше не проводитиме платні тестування на covid-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*