«Майстерня Житомира- 2021»: триває прийом проєктних пропозицій на участь

У Житомирі триває конкурс проєктних пропозицій на участь у шостому урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомир — 2021: Перезавантаження 6.0».

«Цьогоріч ця майстерня буде шостою, ми її назвали символічно «Перезавантаження 6.0», бо в минулому році через карантинні обмеження нам не вдалося її провести повноцінно на стаціонарній локації. Саму майстерню ми плануємо провести 07-13 червня. Майстерня передбачає подання проєктних заявок та ініціатив, що відповідають пріоритетам розвитку Житомирської міської територіальної громади, від будь-кого, це можуть бути навіть приватні суб’єкти господарювання, але суб’єкти цієї ініціативи не можуть мати комерційного забарвлення. Всі заявники, які мають бажання подаватися на Майстерню міста,  повинні бути ознайомлені із «Концепцією інтегрованого розвитку м. Житомир», — розповів директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

За словами Бориса Пахолюка, в цьому році з міського бюджету передбачено 100 тис грн фінансування, але остаточна сума буде базуватися на тому переліку ідей, які подані та підтриманні конкурсною комісією.

«В минулому році у нас було більше 40 проєктних заявок, але через карантинні обмеження  було реалізовано близько 20. В попередні роки було від 40 до 70 учасників кожної майстерні, причому завяників було більше, від 50-70», — додав Борис Пахолюк.

Всі заявки мають бути подані до 8 березня (включно) на електронну адресу: [email protected]. Деталі на сайті.

Будьте першим, хто прокоментував "«Майстерня Житомира- 2021»: триває прийом проєктних пропозицій на участь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*