Під час перевірки в інтернаті неподалік Житомира виявили низку грубих порушень

Порушення були виявлені у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті, який підпорядковується Житомирській облраді та є соціально-медичною комунальною установою. 

Про це повідомили  на офсайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У Тетерівському дитячому інтернаті проживають дітки від 4 до 18 років,а також особи з інвалідністю не старші 35-річного віку, які мають порушення фізичного, інтелектуального розвитку та певні психічні розлади, тож їм необхідна стороння допомога по догляду.

Під час перевірки в інтернаті знаходилося 72 людини. Вихованці перебували у  задовільних умовах проживання: у спальних кімнатах чисто та затишно, в ігрових та навчальних класах присутнє все необхідне обладнання, облаштовано доступ до інтернету.

При цьому, виявлено й недоліки: відсутні двері в туалетних кабінках, обмежено вільний доступ до умивальників, вони закриті навісними замками, тож подбати про власну гігієну вихованці не мають змоги.  Вказані обмеження не забезпечують належного дотримання протиепідемічних заходів під час коронавірусної епідемії.

Також було зафіксовано порушення вимог будівельних норм: відсутній пандус, немає переходу з кімнат для осіб з інвалідністю.

У документах про посадові обов’язки персоналу не внесені пункти щодо заборони катувань та інших жорстоких видів поводження і покарання з підопічними.

Звіт результатів перевірки направлять директору закладу, а також до Житомирської облради.

Будьте першим, хто прокоментував "Під час перевірки в інтернаті неподалік Житомира виявили низку грубих порушень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*