Майже 4 млн грн необхідно для завершення у Житомирі реконструкції дитячого садочка №32

Житомирська міська рада виділить 1,5 млн грн на реконструкцію садочку №32, що знаходиться на вул. Якубовського, загалом необхідно виділити 3 млн 749 грн. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету. 

“По 32 садочку ми ще додатково додаємо фінансовий ресурс для того, щоб все ж таки до кінця цього року повністю відкрити новий садочок. Ми виділяємо частково для того, щоб тримати підрядника в розумінні того, що потрібно пришвидшуватися. Зараз ми виділяємо ту суму, на яку підрядник зможе закрити повністю всі роботи, щоб  всі роботи виконувалися планово. Це 1,5 млн грн. Частину підрядник вже виконав, частину він ще буде закуповувати в рамках реалізації роконструкції садочку. Загальна сума, щоб повністю закрити проект, 3 млн 749 грн – це те, що потрібно щоб завершити, якщо не буде знову ж таки ніяких додаткових об’ємів”, – зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.  

Будьте першим, хто прокоментував "Майже 4 млн грн необхідно для завершення у Житомирі реконструкції дитячого садочка №32"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*