У Бердичеві влада оголосила війну журналістам (ВІДЕО)

За місяць до Дня журналіста у Бердичівській міській раді визначили найнепрофесійніших і нечесних журналістів міста. Про це заявив перший заступник голови Бердичівської громади Артем Азізов. Така честь випала кореспондентам нашого сайту. Все це чоловік озвучив на прес-конференції, на яку нас офіційно не запросили. Ми та інші ЗМІ міста запитали, чому не повідомляють про події в Бердичеві, про важливі зустрічі керівництва громади, про суспільно важливі події? На що перший заступник голови ОТГ звинуватив конкретно нас у маніпулюванні фактами і в неправильній подачі інформації.

Детальніше – дивіться у сюжеті або у відео повної розмови, які додаємо до статті.

Така реакція і відношення, на нашу думку, – наслідок нещодавнього сюжету про земельну проблему у приєднаних до громади Скраглівці і Підгородному. Під час роботи над матеріалом нам «вирізати і виймати з контексту», як сказав чиновник, нічого не довелось. Адже ми так і не дочекалися коментаря від керівництва громади, про що і розказали у сюжеті.

Після виходу сюжету і розміщення його у групах соцмережі Фейсбук, публікацію почав «банити» радник мера і депутат міськради Артур Іваненко. Скрін про це ми отримали на ранок.

Заступник міського голови побажав нам вдалого шоу і скандалу.

Через розповідь ситуації по факту на момент зйомки сюжету про землю віднині журналістів Бердичева поділено на два табори. Нам стало відомо від працівників міськради і деяких депутатів, імена яких з етичних причин ми не називаємо, що тепер наша знімальна група – персони нон грата. Коментувати нам нічого не можна, запрошувати бодай кудись – теж. А ще окремі заступниці Сергія Орлюка телефонують героям наших майбутніх сюжетів і мало не вмовляють відмінити зйомки, натякаючи про можливі наслідки для них.

Аби не бути упередженими, додаємо окремим файлом відео повного діалогу заступника голови громади з журналістами.

6-те травня 2021-го року у Бердичеві можна вважати, на нашу думку, офіційним днем, коли можливість озвучувати протилежне  владі вмерла. І це на 5-му місяці правління нової команди в місті.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві влада оголосила війну журналістам (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*