Мені нравиця, як воно горить: свічкова майстерня в Житомирі пропонує підтримати ЗСУ, спаливши кремль (ФОТО)

«Ви палите – ми донатимо», – під таким девізом свою новинку презентувала творча свічкова майстерня із Житомира «Просто Миколка». Створили лімітовану серію бджолиних свічок «Мені нравиця, як воно горить», на якій легко впізнати один із «символів кремля» – собор на красній площі в москві.

Придбати таку можна за 800 гривень, половина з яких піде на потреби ЗСУ. Свічка має 9-ть ґнотів. Якщо палити їх по черзі, то тривалість горіння 7-9 годин, якщо одночасно – годину. Висота виробу – 15 см, діаметр – 8,2 см.

Наразі на сайті майстерні відкрито передзамовлення ексклюзивної свічки на 19 травня. Знайти її можна у розділі «Підтримка ЗСУ». Позиції у ньому постійно змінюються. Завдяки цьому вдається постійно збирати кошти на допомогу військовослужбовцям.

Протягом 2022 року, починаючи від 24 лютого, майстерня зібрала (частина прибутку, донейти покупців та особисті кошти власників) і переказала різним волонтерам та організаціям понад мільйон гривень.

У їх числі – житомирські волонтери, які опікуються 95 бригадою та іншими підрозділами, що дислокуються в регіоні, Благодійний фонд Сергія Притули, фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим», Благодійний фонд підтримки 47 бригади «Markus Foundation», окремо перекази на придбання транспортних засобів та амуніції бійцям тощо.

Аби зібрати більше коштів, у «Просто Миколка» постійно втілюють різні ідеї і вигадують щось нове чи не щомісяця. Приміром, зараз у розділі «Підтримка ЗСУ» можна купити вхідний квиток у секретний чат майстерні, свічку-глечик «Бабусина хатка» або свічку-півника «Вистоїмо», завдяки якій на армію планували зібрати 100 000 гривень, а вдалося втричі більше.

Влітку з цією метою продавали соєві свічки-міста з різними ароматами, на етикетці яких замовник міг обрати будь-який напис про своє рідне місто. Також були набори для самостійного створення свічок, подарункові набори. Окремо робили свічки із блакитними квітами і жовтими бджілками, на виробництво яких надихнули кольори прапора України. Напередодні Різдва представили адвент-календар «Про віру у диво у найтемніші часи», кошти від продажу якого так само йшли на ЗСУ. Також вироби «Просто Миколки» продавали на благодійних ярмарках по усьому світі.

Юлія Демусь

На Житомирщині волонтери міняють магніти із землею легендарної Чорнобаївки на допомогу ЗСУ (ФОТО)

Лювак і не тільки: в Житомирі відкрилася унікальна кав’ярня для справжніх гурманів (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Мені нравиця, як воно горить: свічкова майстерня в Житомирі пропонує підтримати ЗСУ, спаливши кремль (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*