Мер Житомира показав як може виглядати оновлений майдан Польовий | Times ZT

Мер Житомира показав як може виглядати оновлений майдан Польовий

Як виглядатиме сквер на Польовій у Житомирі після реконструкції продемонстрував містянам очільник міста Сергій Сухомлин. 22 травня на своїй сторінці у фейсбук він опублікував ілюстрації та пояснив, що дані зображення наразі є лише візуалізацією передпроектної пропозиції.

“Мені часом закидають, що центр міста змінюється, але ми забуваємо про околиці. Не забуваємо.

Сквер на Польовому майдані — одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів мікрорайону, та він вже давно чекає на осучаснення.

Так він може виглядати після оновлення. Це лише приклад візуалізації передпроектної пропозиції.

Автори цього концепту вважають, що варто продовжувати «космічну» тему. Майданчики відпочинку символізують 8 планет Сонячної системи. У центрі — фонтан «Космонавт», який символізує Сонце.

У сквері також заплановані дитячі та ігрові майданчики, в тому числі інклюзивний,” – зазначив Житомирський міський голова.

Нагадаємо, що ще 23 квітня депутати міської ради вирішили виділити на реконструкцію фонтану та території, що його оточує, на майдані Польовому 350 тисяч гривень, за умови співфінансування з держбюджету. В свою чергу Сергій Сухомлин заявив, що роботи на майдані Польовому почнуться лише коли з держбюджету надійдуть кошти на реконструкцію Центру адміністративних послуг в приміщенні колишньої Корольовської райради, частину з яких місто і скерує на оновлення даного майдану.


Нагадаємо також, що на початку травня замміністра Лев Парцхаладзе презентував проект Палацу Спорту, який планують збудувати у Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "Мер Житомира показав як може виглядати оновлений майдан Польовий"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*