Замміністра презентував проект Палацу Спорту, який планують збудувати у Житомирі | Times ZT

Замміністра презентував проект Палацу Спорту, який планують збудувати у Житомирі

Остаточний проект сучасного палацу спорту, який планують збудувати у Житомирі, на пустирі, поруч з міським парком, презентував на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе. Новий спорткомплекс розраховано на 3000 місць. Окрім того, його можна буде використовувати і для проведення масштабних концертів та фестивалів.

“Спорткомплекс буде мати арену з модульним покриттям, яке можна змінювати в залежності від функціонального призначення – наприклад, трансформувати спортивну арену в концертний майданчик з величезною сценою.

В новому Палаці спорту передбачено проведення тренувань та змагань міжнародного рівня з міні – футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону.

Також буде передбачено відокремлений простір для тренувань та змагань з усіх видів боксу та боротьби.

Проектні роботи мають закінчитися до кінця поточного року і розпочатися будівництво.

Молодці, житомирчани, так тримати!” – зазначив замміністра.

В свою чергу житомиряни в більшості здивовані новим виглядом майбутнього Палацу Спорту. Адже попередні ескізи, які раніше демонструвалися у соцмережах та ЗМІ не мають нічого спільного з нинішнім проектом. Більшість коментаторів не сприймають колір та зовнішній вигляд майбутньої будівлі. Дехто нарікає, що попередньо передбачалося, що спорткомплекс включатиме льодову арену, а в остаточному проекті вона відсутня. Є й такі хто взагалі впевнений, що даний проект не буде реалізовано, мотивуючи це тим, що територія, відведена під спорткомплекс занадто мала для реалізації цього проекту.

Нагадаємо, в травні 2018 року було представлено 4 ескізних проекти з будівництва багатофункціонального спортивного комплексу в Житомирі. Два фантастичних проекти розроблені житомирським ТОВ «Сервісний центр нерухомості», а ще два – архітекторами з Києва. Загалом на проект Палацу Спорту у Житомирі витрачено 1,5 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Замміністра презентував проект Палацу Спорту, який планують збудувати у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*