Відтепер в Україні ваш мобільний номер - ваша особиста власність | Times ZT

Відтепер в Україні ваш мобільний номер – ваша особиста власність

З 1 травня користувачі мобільного зв’язку отримали можливість перейти від одного оператора до іншого з повним збереженням номеру свого телефону, включно з кодом. З цією метою в Україні на постійній основі починає діяти спеціальна послуга Mobile Number Portability (MNP).

Перенесення та закріплення номеру за собою – процедура доволі проста. Для цього варто для початку зареєструвати номер у свого мобільного оператора. Потім подати заявку на портацію новообраному оператору. Це можна зробити як он-лайн, так і особисто, у фірмових магазинах.  Далі просто отримуєте нову сімку, на яку буде перенесено номер.

У світі вважається, що збереження номера абонента при зміні оператора – це законне право споживача і ознака здорової конкуренції на ринку телекомунікацій. Наразі ця послуга діє більше ніж 80 країнах.

Збереження номеру – це по-суті легалізація законного права на особисту інформацію, до якої належить і телефонний номер.

Виграш абонентів очевидний. Більше того, зрозуміло, що в таких умовах оператори будуть боротися за збільшення своїх клієнтів, а відтак діятимуть вигідні системи знижок та заохочень. У виграші звичайно лишаться ті компанії-оператори, які надаватимуть їх на постійній основі., залучаючи таким чином нових клієнтів та зберігаючи постійних.

Головне у такій ситуації самому клієнту слідкувати за новими можливостями та перевагами. Для цього достатньо просто порахувати та проаналізувати поточні витрати на розмови та мобільний інтернет та порівняти їх з пропозиціями операторів. Звичайно більшість віддає перевагу безлімітним пропозиціям, але не варто забувати, що в реальності практично безкоштовним залишаються лише підключення в межах однієї і тієї ж мережі. Для користувачів соцмереж та клієнтів, що багато спілкуються з закордонними абонентами, важливо буде проаналізувати і можливості та вартість мобільного інтернету, що входить до тарифу, а також наявність додаткових, бажано безкоштовних, хвилин для міжнародних дзвінків.

У будь-якому випадку  MNP – пропозиція вигідна і актуальна для українських абонентів. Відтепер ваш мобільний номер – ваша особиста власність, а не власність компанії-оператора.

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер в Україні ваш мобільний номер – ваша особиста власність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*