Вперше на Житомирщині стартує конкурс стартапів | Times ZT

Вперше на Житомирщині стартує конкурс стартапів

17 травня на Житомирщині відбудеться конкурс стартапів у сфері IT-технологій та агро. Переможці конкурсу отримають експертну оцінку своїх проектів та фінансове забезпечення реалізації бізнес-ідеї від фондів FasterCapital та POLISHAID.

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати школярі, студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи, які мають яскраві ідеї, і здатні їх реалізувати.

Для молодих людей це реальна можливість не просто спробувати власні сили, але й знайти однодумців, отримати безцінний досвід участі у подібних програмах, отримати якісну оцінку власних ідей та навіть налагодити співпрацю зі спонсорами та донорами проектів.

Серед організаторів  — Житомирська політехніка, один з лідируючих ВНЗ у сфері з розвитку екосистеми інноваційного підприємництва;
Міжнародний бізнес-інкубатор Faster Capital
— розташований в ОАЕ, інвестував у стартапи 13,2 млн. дол; Агенція регіонального розвитку Житомирської області; партнер заходу POLISHAID.

Заявки на участь у конкурсі бажаючі можуть подати до 14 травня 2019 року за посиланням: https://my.su/7avf. Захід пройде 17 травня у приміщенні Житомирської політехніки, за адресою – вулиця Чуднівська, 103, з 17.00 до 21.00.

У разі виникнення питань та пропозицій зацікавлені особи можуть контактувати з представником організаторів Трохимишиним Сергієм за телефоном  (097) 889-34-35.

Будьте першим, хто прокоментував "Вперше на Житомирщині стартує конкурс стартапів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*