Мер Житомира розповів, хто першочергово претендуватиме на житло для ВПО

Мер Житомира розповів, хто першочергово претендуватиме на житло для ВПО

Сьогодні, 17 січня, житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів як формуватимуться черги на житло для ВПО. Першочерговими предендентами будуть дві категорії сімей: сім’ї, члени яких служать в ЗСУ, та житомиряни, які втратили житло після ворожих обстрілів.

Ми просили внести зміни в 495-ту постанову, яка встановлює порядок отримання квартир для ВПО.

Звертались, щоб внесли зміни і надали перевагу сім’ям, члени сімей яких служать в ЗСУ. Бо в Житомирі достатньо багато військових, які перевезли сім’ї з Луганської, Херсонської, Донецької та інших областей.

Писали листи. Особисто мав зустрічі в Мінветеранів, із міністром оборони, в Кабміні…

І зрештою, після зустрічі з міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, 9 січня, ці зміни були внесені,”

– розповів Сухомлин.

Наразі списи та готуються Житомирською міською радою у співпраці з Житомирським гарнізоном. Проте аби не виникло непередбачених ситуацій, всіх, хто має статус ВПО, потребує житло та знаходиться в ЗСУзакликають звернутися до міської радиособисто.

Попередньо, вказаним категоріям сімей планують надати 200 приміщень: понад сотню квартир (завдяки реалізації проєкту Єврокомісії) та до сотні будиночків площею до 50 квадратних метрів, зі всіма зручностями, фактично капітальні, з меблями та ремонтом (проєкт із «Червоним хрестом»).

Нагадаємо також, що у Житомирі за грантові кошти облаштують ще одне соціальне житло для ВПО.

Будьте першим, хто прокоментував "Мер Житомира розповів, хто першочергово претендуватиме на житло для ВПО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*