У Житомирі за грантові кошти облаштують ще одне соціальне житло для ВПО

У Житомирі за грантові кошти облаштують ще одне соціальне житло для ВПО

У Житомирі планують облаштувати соціальне житло для внутрішньо-переміщених осіб за грантові кошти. Про це йшлося сьогодні, 17 січня, під час засідання виконавчого комітету міської ради.

За словами директора КП «Агенція розвитку міста» Бориса Пахолюка, це буде вже друге житло для переселенців у нашому місті, яке фінансується урядом Швейцарії та Німеччини:

«Ми розпочали реалізацію проєкту, який стосується створення соціального прихистку за адресою вул. Домбровського, 16А в Житомирі. Це прихисток, який буде місцем для тимчасового проживання ВПО. Це вже другий проєкт, який фінансується урядом Швейцарії та урядом Німеччини в нашому місті, та стосується саме нарощення чи створення соціального житлового фонду. Перший проєкт ми реалізували впродовж 2022-2023 років. Це був об’єкт за адресою вул. Отаманів Соколовських, 7. На сьогодні там проживає 4 багатодітні родини переселенців. І зараз ми розпочинаємо роботу по реконструкції ще одного нежитлового приміщення площею 300 кв. м».

Соціальне житло буде облаштовано всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Місткість кімнат розрахована на 21 ліжко.

«Зараз ми вже почали розробку проєктно-кошторисної документації. Всі будівельні, монтажні роботи, оздоблення, облаштування меблями та побутовою технікою ми плануємо завершити до кінця поточного року і ввести в експлуатацію об’єкт. Ми плануємо облаштувати в цьому прихистку 7 житлових сімейних кімнат. Загальна місткість цих кімнат буде складати 21 ліжко-місце. Це буде соціальний об’єкт в якому будуть облаштовані кімнати під ключ. Тобто вони будуть облаштовані меблями, сам прихисток буде облаштований побутовою технікою, пральними машинами, кухнею, посудомийною машиною, холодильниками, телевізорами для зон відпочинку. Тобто це буде повністю об’єкт придатний для проживання і людям потрібно буде просто туди заїхати і все це ми плануємо зробити упродовж цього року», – пояснив Борис Пахолюк.

Він також наголосив, що весь цей проєкт фінансується за рахунок грантових коштів. Його загальна вартість складає 180 тис. євро. 

Нагадаємо, місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі за грантові кошти облаштують ще одне соціальне житло для ВПО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*