Мешканець Житомирщини примусово сплатив близько 181 тис грн аліментів, які заборгував своїй дитині | Times ZT

Мешканець Житомирщини примусово сплатив близько 181 тис грн аліментів, які заборгував своїй дитині

Чималу суму чоловік встиг заборгувати своїй власній дитині впродовж трьох років.

Відповідну інформацію повідомили у прес-службі Головного територіального управління юстиції Житомирщини учора, 12-го червня.


«Якби чоловік своєчасно сплачував аліменти на утримання власної малолітньої дитини, держвиконавцям не довелося б застосовувати до нього конкретних примусових заходів. Нам вдалося встановити, що впродовж останніх трьох років горе-батько примудрився накопичити майже 113 тисяч гривень боргу. Головними важелями, які допомогли повпливати на чоловіка та, все ж таки, змусили виконати свій борг перед дитиною, стали: обмеження у можливості виїзду за кордон, вільному користуванні транспортним засобом, заборона зброї та полювання. Окрім цього, погана пам’ять обійшлася горе-батьку ще й у додаткові кошти. Адже аліменти він не сплачував понад три роки, тому на нього було накладено ще й штраф у розмірі 50% від загальної суми боргу”, – повідомили у прес-службі.

Згідно інформації юстиції, примусові заходи, які були застосовані до чоловіка, зрештою змусили його сплатити на рахунок відділу 180,5 тисяч гривень боргу.

Наразі гроші вже перераховані на рахунок дитини.

А ми нагадаємо, що 100 тисяч гривень мав сплатити житомирянин своїй забутій дитині.

Джерело: https://times.zt.ua/100-tysyach-hryven-splatyt-zhytomyryanyn-zabutiy-dytyni/
© TIMES.ZT

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканець Житомирщини примусово сплатив близько 181 тис грн аліментів, які заборгував своїй дитині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*