Мешканці Коростеня влаштували пікет на підтримку матері, чоловік якої викрав власну дитину

У Коростені люди влаштували пікет в стінах виконкому, щоб домогтися покарання чоловіка, який більше року тому викрав дитину. 

Півтора роки тому колишній чоловік 28-річної Віталії Єфименко викрав її дворічну донечку Сашеньку, і не дає їм бачитися. Жінка дійшла до Верховного Суду, але рішення батько не виконує. Ні поліція, ні виконавці, ні служба захисту допомогти не можуть.

«Для мене ці дні проходять просто, як пекло. З самого початку я, навіть, не могла дивитися на фотографії дитини, бо в мене розривалося серце», — зізналася жінка. 

Два роки тому Віталія розлучилася з чоловіком. Після розлучення дівчинка жила з матір’ю, але чоловік під пропозицією примирення викрав дитину:

«Він каже, що я візьму Сашеньку на руки, і ми будемо чекати. Я навіть не думала, що коли вийду з квартири не побачу нікого».

З того часу колишній чоловік не відповідає на дзвінки, і не дозволяє наближатися до дитини, а всі служби розводять руками, ніхто нічим не може допомогти.

У службі захисту розповідають, що дитина живе у хороших умовах, але розуміють, що вона ізольована від світу, ні з ким зі своїх ровесників дівчинка не спілкується. 

З рішенням суду батько ознайомлений, але добровільно віддавати дитину не збирається.У поліції проти батька відкрили провадження. За невиконання рішення суду він має сплатити штраф у 5 тисяч гривень.

В той час, коли у службі захисту дітей запевняють, що закон України не дозволяє їм силоміць забрати дитину через його недопрацювання, адвокати запевняють, що батька можуть запроторити за грати на 3 роки:

«Мати має право вимагати, щоб норовливого батька посадили за грати на строк до трьох років. У поліції та судового виконавця є такі необхідні методи, тому вони мають бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності, можливо навіть звільнені».

Поки батько намагається подати апеляцію на рішення суду про примусове відібрання дитини, жінка та мешканці Коростеня вимагають покарати чоловіка в стінах виконавчого комітету, проте поки що їх просто ігнорують.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканці Коростеня влаштували пікет на підтримку матері, чоловік якої викрав власну дитину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*