Мешканців Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом»

До 209-річниці з Дня народження Тараса Шевченка у Житомирі пройде IV обласний конкурс виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом».

Метою проведення заходу у Житомирській ОВА називають популяризацію творів великого генія українського народу Тараса Шевченка, заохочення до класичної спадщини молодих талантів, сприяння формуванню професійної майстерності, високої духовності, усвідомлення національної ідеї та збереження традицій українського народу.

Конкурсні читання відбуватимуться 9 березня з 12:00 в актовій залі 2-го корпусу коледжу культури за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 27, 2 поверх.

До участі в конкурсі запрошуються аматори, учнівська молодь, студенти закладів вищої освіти.

На конкурс учасники мають представити поетичний твір, уривок із драматичних творів, літературну композицію за творами Тараса Шевченка (один твір на вибір конкурсанта). Тривалість виступу не повинна перевищувати 10 хвилин.

Подати заявку кожен бажаючий може на електронну адресу: shevchenko_fest@ukr.net. Детальніше з умовами та вимогами до конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо також, що сьогодні житомирян запрошують на допрем’єрний показ документального фільму “Життя на межі”.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканців Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*