Мешканців Житомирщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків “Я маю ПРАВО на життя”

Учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, а також членів дитячих молодіжних громадських організацій Житомирщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків “Я маю ПРАВО на життя”. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

Конкурс організований Навчально-науковим інститутом права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Він покликаний привернути увагу до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від війни, спрямований на розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганду європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурсні роботи прийматимуться до 30 червня. Малюнки учасники можуть надсилати поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права), есе – на електронну адресу: [email protected].

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефоном: +38097-867-02-16.

Переможці конкурсу будуть оголошені у липні 2023 року.

Нагадаємо також, що житомирян запрошують на унікальну виставку історії астрономії.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканців Житомирщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків “Я маю ПРАВО на життя”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*