Мешканців Житомирської громади закликають з обережністю використовувати воду з власних джерел водопостачання

Мешканців Житомирської територіальної громади, які користуються водою з власних джерел водопостачання, закликають бути обережними. За інформацією Житомирського районного відділу ДУ «Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України», в області склалася вкрай небезпечна ситуація із вживанням недоброякісної води з власних джерел для приготування дитячих сумішей.

Зокрема, минулого року на Житомирщині було зареєстровано 7 випадків захворювання на метгемоглобінемію серед дітей першого року життя. Випадки отруєння дітей нітратами продовжують реєструвати і в цьому році.

Відтак, за повідомленням Житомирської міської ради, сім′ї з дітьми до 1 року та вагітні, які використовують власні джерела водопостачання відтепер можуть замовити безоплатне дослідження води в Державній установі «Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Для цього потрібно занести зразок об`ємом 0,5 л за адресою: вул. Велика Бердичівська, 64.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером телефону (0412) 43-17-84.

Нагадаємо також, що на ринках Житомирщини вибракували більше 3 тисяч тонн нітратних овочів.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканців Житомирської громади закликають з обережністю використовувати воду з власних джерел водопостачання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*