Міносвіти рекомендує відправити учнів та студентів на "дистанційку" | Times ZT

Міносвіти рекомендує відправити учнів та студентів на “дистанційку”

Сьогодні Міністерство освіти України надіслало засновникам та керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо змін в організації освітнього процесу на найближчий місяць.

Через погіршення епідеміологічної ситуації, за рекомендацією МОЗ, Міносвіти пропонує:

  • організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом наступних двох тижнів;
  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Дитячим садочкам та молодшим школам поки рекомендовано працювати в звичайному режимі.

Окрім того, Міносвіти радить адміністраціям закладів провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, а також організувати інформування працівників і здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню хвороби COVID-19, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб тощо.

Нагадаємо, що на Житомирщині помолодів коронавірус. Окрім того, в області стрімко зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

Будьте першим, хто прокоментував "Міносвіти рекомендує відправити учнів та студентів на “дистанційку”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*