КП “Житомирводоканал” запустив в експлуатацію три нових насоси на ГКНС

Три нових насоси запустили в роботу на головній каналізаційній насосній станції Житомира. Загалом в рамках капітальної реконструкції планується заміна шести насосів.

За інформацією Житомирводоканала, наразі каналізаційні стоки з усього міста транспортуються на очисні споруди потужностями нових насосів.

“З 23 січня транспортування стоків усього міста на очисні споруди каналізації здійснюється винятково потужностями нових насосів, встановлених на лівій частині ГКНС. Тестування роботи насосних агрегатів в автономному режимі (без задіювання старих насосів) здійснюватиметься протягом 72 годин”

повідомляють у кп “Житомирводоканал”.

Нові насоси працюють повністю в автоматичному режимі. Очікується, що вони зменшать витрати електроенергії та збільшать надійність подачі стоків.

Через кілька днів на водоканалі планують розпочати підготовчі роботи з технічного переоснащення правої частини ГКНС, де буде встановлено ще 3 насоси.

Загалом на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції міста витратять близько 2 мільйонів 800 тисяч євро словенського гранту.

Будьте першим, хто прокоментував "КП “Житомирводоканал” запустив в експлуатацію три нових насоси на ГКНС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*