В середині січня «Житомирводоканал» введе в експлуатацію нові насоси на головній каналізаційній насосній станції міста | Times ZT

В середині січня «Житомирводоканал» введе в експлуатацію нові насоси на головній каналізаційній насосній станції міста

У Житомирі завершується монтаж трьох нових насосів на головній каналізаційній насосній станції міста. Про це повідомляють у КП «Житомирводоканал».

Наразі працівники компанії-підрядника завершують встановлення третього насоса та фільтраційної решітки, яка відділятиме сміття. Вже цієї суботи насоси запустять у тестовому режимі. Потім їх переведуть у резерв до середини січня, коли повністю введуть в експлуатацію.

«Ми підрахували, що отримаємо близько 30% економії електроенергії після запуску, – розповідає Андрій Нікітін. – Зараз ми зможемо точно визначати і бачити в онлайн-режимі кожен насосний агрегат, як він працює, який струм на ньому, яка частота його обертання. Ми зможемо бачити, як в нас працює кожна засувка чи не вийшло щось у нас в аварійний режим».

Наступним кроком підрядника буде монтаж ще трьох установок на правому боці каналізаційної насосної станції та ремонт приміщення і трубопроводів.

«Зараз ми приготували і встановили все обладнання на ліву частину насосної станції, ми його перевіряємо і практично всі датчики та сенсори готові до роботи у автоматичному режимі», – розповідає інженер компанії-підрядника Матей Планінц.

Загалом на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції міста витратять близько 2 мільйонів 800 тисяч євро словенського гранту.

Нагадаємо, що Республіка Словенія виділила 70 млн грн на масштабну модернізацію житомирського водоканалу.

Будьте першим, хто прокоментував "В середині січня «Житомирводоканал» введе в експлуатацію нові насоси на головній каналізаційній насосній станції міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*