Республіка Словенія виділить 70 млн грн на масштабну модернізацію житомирського водоканалу (ФОТО)

img1577371793 0 777x437 - Республіка Словенія виділить 70 млн грн на масштабну модернізацію житомирського водоканалу (ФОТО)

В обласному центрі продовжується масштабна реконструкція комунального підприємства “Житомирводоканал”.

Вже найближчим часом у Житомирі функціонуватиме нова станція підготовки води і очисні споруди.

На жаль, головна каналізаційна насосна станція міста, котра відповідає за перекачку стоків, у рамках цього проєкту не фінансуватиметься через необхідність у реконструкції, загальна вартість якої була оцінена у 30 млн грн. Ці розрахунки були проведені ще у далекому 2013 році.

Згідно слів міського голови Сергія Сухомлина відомо, що задля того, аби реалізувати модернізацію головної насосної станції, потрібно буде залучати грантові кошти.

“Завдяки конструктивній співпраці з Урядом і Посольством Республіки Словенія в Україні, а також зі словенським фондом CMRS, наше місто має можливість отримати грант у розмірі 2,8 млн євро на реконструкцію цієї станції.  Кілька днів тому половину суми вже отримали на рахунки словенської компанії, котра вже з наступного року розпочне роботи. Цих коштів має вистачити для комплексної модерніщації та будівництва головної каналізаційної насосної станції в Житомирі”, – розповів мер.

img1577371793 - Республіка Словенія виділить 70 млн грн на масштабну модернізацію житомирського водоканалу (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Республіка Словенія виділить 70 млн грн на масштабну модернізацію житомирського водоканалу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*