Міська влада знизила тариф на тепло на 5%, житомиряни обурені | Times ZT

Міська влада знизила тариф на тепло на 5%, житомиряни обурені

Сьогодні, 26 грудня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, було прийняте рішення про зменшення сум у платіжках  за опалення. Проте таку новину житомиряни прийняли з осудом.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кондратюк зауважив, що у січні 2020 року житомиряни платитимуть менше за тепло через те, що ціна на природний газ була змінена:

«Згідно із Постановою Уряду виконавчий комітет міської ради зобов’язав КП „Житомиртеплокомуненерго“ міської ради провести перерахунок плати за теплову енергію для всіх груп споживачів та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення у зв’язку із зміною ціни природного газу в грудні 2019 року. Тобто, у січні 2020 року споживачі отримають в платіжках за грудень до сплати меншу суму за теплову енергію, яка дорівнюватиме різниці між ринковою ціною і тією ціною, яку закладено наразі в тарифі».

Зменшення тарифу на тепло раніше анонсував і житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук, проте у відповідь почув лише дорікання:

” – 5 %, як «великодушно», — Олександр Янко.

«Цих 5% можна було б в модернізацію опалення, автономки і тд, хоча кому воно треба… рогожин директор (олвіта буд) все ще на місці, он уже михалець в кп фармація..»- Vitaliy Grinchyshyn.

«Гарний прикол. Хто встиг поставити автономку, платять за газ в 10 раз менше ніж за централізоване опалення. Треба знижувати не на 5%, а на 50%, щоб хоч якась справедливість була, або всім дозволити від’єднатися від центрального опалення», — Олександр Українець.

Депутатка Житомирської міської ради Наталія Леонченко натякнула, що можна і на 30 % зменшити:

«А Прем’єр каже, що можемо знизити на 30%».

«Дякую пане, дякую … п’ять відсотків», — Володимир Перегуда.

«Ох ніфіга собі ти ж разщедрився, дивись щоб обличчя не схудло», — Олександр Собко.

Будьте першим, хто прокоментував "Міська влада знизила тариф на тепло на 5%, житомиряни обурені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*