Вибираємо будинок — один поверх чи два? Р

Часний дім можна перетворити на свій сімейний оазис і відгородити себе від міського шуму. Знайти потрібну нерухомість — один із найскладніших процесів усієї угоди. Пропозицій може бути багато, але не всі вони відповідатимуть вашим бажанням, бюджету. Тому важливо прислухатися до рекомендацій спеціалістів, перш ніж купити дім Житомир — місце, де є як відокремлена нерухомість далеко від центру, так і, навпаки, власність у центрі вируючих подій. 

Основні критерії вибору нерухомості

Купівля принесе вам тільки позитивні емоції, якщо ви підготуєтеся заздалегідь. Наприклад, визначтеся, у якому районі Житомира ви хотіли б жити. Для цього вивчіть особливості кожного і зробіть для себе основні фактори, які будуть грати ключову роль при виборі. Однозначно, будинок повинен бути в легкодоступному місці і поруч хоча б з мінімальною інфраструктурою для життя. Щоб оцінити стан будинку, зверніть увагу на: 

  • фундамент; 
  • ізоляцію всіх отворів; 
  • покрівлю та дах; 
  • комунікації. 

Не соромтеся ставити продавцеві запитання та уточнювати найдрібніші подробиці. Ви купуєте майно на довгі роки, а значить, повинні наперед оцінити всі плюси/мінуси та скласти правдиве враження про будинок. 

Що важливо знати про документи

Якщо зовні та всередині приватний будинок виправдав усі ваші очікування, ще не поспішайте підписувати договір. Перевірка на цьому не закінчилась. Тепер важливо запитати документи та перевірити всі нюанси. Важливо, щоб ви отримали від продавця оригінали: 

  • права власності; 
  • інформації про те, хто прописаний у будинку; 
  • довідки про борги, відсутність арешту. 

Якщо планується розстрочка, кредит, іпотека, то це питання має вказуватися в договорі. Ви можете укладати угоду через посередника, але тоді переконайтеся, що він має довіреність, що підтверджує його право діяти від імені власника майна. Знайти оголошення про продаж будинку та іншої нерухомості в Житомирі можна на сервісі OLX. Ви отримаєте доступ до пропозицій безпосередньо від власників, а також від ріелторів. 

Будьте першим, хто прокоментував "Вибираємо будинок — один поверх чи два?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*