Житомирська громада не заплатить Епіцентр-К ні копійки за фотозони «2022» та «космонавт» | Times ZT

Житомирська громада не заплатить Епіцентр-К ні копійки за фотозони «2022» та «космонавт»

Цьогоріч прикраси на ялинці, фотозони та світлодіодні фігури викликали у соцмережах шквал критики серед житомирян. При тому, що на прикрашання міста до Нового року управління культури Житомирської міської ради витратило чималі кошти. Лише на світлодіодні фотозони «2022» та «космонавт» чиновники виділили майже мільйон гривень. Однак фігури абсолютно відрізняються від тих, що раніше були презентовані підрядником.

Начальниця управління культури Ілона Колодій аргументує, що така ситуація склалася, оскільки  торги в системі Prozorro проводилися  в останній момент і тому об’єкти завчасно не перевірили. Чиновниця заявила, що і вона, і депутати також не задоволені  дизайнерськими роботами, а відтак міська влада не заплатить підряднику жодної копійки за фотозони  «2022» та «космонавт».

Наразі готується акт не відповідності через те, що підрядник Епіцентр-К не справився  із завданням. Окрім того, за консолі на опорах ціну знизили в 2,5 рази.

Міський голова та голова бюджетної комісії Мойсеєв під час сьогоднішньої сесії Житомирської міської ради виразили пропозицію закласти суму 3 млн грн на заходи Новорічних свят 2022-2023, щоб попередньо якісно підготуватись. Даний проєкт рішення депутати підтримали на голосуванні.

Нагадаємо, що цього року витрати з бюджету Житомира на свята майже найскромніші в Україні.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська громада не заплатить Епіцентр-К ні копійки за фотозони «2022» та «космонавт»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*