Міський голова дорікнув прокуратурі: через рішення суду на Корбутівці поки не будуть будувати дитячий садочок

Будівельна фірма, яка обіцяла за власні кошти збудувати дитячий садочок на 200 місць та передати його на баланс міської ради, поки що не буде виконувати цієї домовленості. Про це повідомив міський голова під час брифінгу 7 серпня.

За словами Сергія Сухомлина, така незрозуміла, на його думку, ситуація відбулася через те, що прокуратура звернулася до суду та скасувала рішення виконавчого комітету. Він переконує, що від будівництва фірма не відмовляється, проте через рішення суду будувати поки не може.

Рішення міськвиконкому передбачало видалення понад 200 дерев на Корбутівці для того, щоб збудувати дитячий садочок. Відновна вартість дерев становить майже 900 тисяч гривень, яку представники будівельної фірми сплачувати не мали. Натомість вони обіцяли передати дитячий садочок на баланс міста безкоштовно.

«Прокуратура звернулася до суду та відмінила рішення виконкому, тому що не можна було давати дозвіл на безкоштовну вирубку дерев. Ми зараз підготували нове рішення. Представники фірми зробили чітку “посадку” дитячого садочку. Зараз там під вирубку підпадає 45 дерев», пояснив міський голова.

У відповідь на дії прокуратури міський голова все ж дорікнув правоохоронцям. Мовляв, коли виконком давав схожий дозвіл на будівництво “прокурорської” багатоповерхівки рішення чомусь не скасовували.

«Я вважаю, що це не зовсім правильна реакція прокуратури. Адже, якщо ви пам’ятаєте, ми давали дозвіл на будівництво багатоповерхівки на Тетерівському масиві для працівників прокуратури. Там ухвалили таке ж рішення по видаленню дерев, але воно не було оскаржене», — сказав Сергій Сухомлин.

Щодо ситуації з вирубкою дерев під дитячий садочок, то до прокуратури звернулися саме місцеві мешканці. Після кількох звернень та збору підписів вони таки домоглися відміни рішення.

Будьте першим, хто прокоментував "Міський голова дорікнув прокуратурі: через рішення суду на Корбутівці поки не будуть будувати дитячий садочок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*