IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Міський голова з Олевська витратив на фейковий ремонт дороги 650 тис грн (ФОТО)

На Житомирщині співробітники СБУ підозрюють міського голову Олевська у розтраті коштів міського бюджету, виділених на капітальний ремонт автомобільної дороги у районному центрі Житомирщини. Про це повідомили на сайті Служби безпеки України:

«За попередньою версією слідства, у середині грудня 2018 року між міською радою та київською комерційною структурою було укладено договори, вартістю майже 650 тисяч гривень, на проведення капітального ремонту дороги на одній із вулиць райцентру і технічного нагляду. Співробітники СБ України під час перевірки об’єкта будівництва зафіксували відсутність виконання будь-яких робіт. Натомість в актах приймання всі будівельні роботи за цим договором значилися як повністю зроблені». 

Виявилося, що підрядник працював за домовленістю із Олевським міським головою та підприємцем-інженером з технічного нагляду, який до того ще є депутатом міської ради. Після укладання договору він зробив для інженера недостовірні документи, у яких зазначена вартість виконаних робіт з капітального ремонту дороги та витрати на матеріали.

«Чиновники, до обов’язків яких належить перевірка якості й обсягів виконаних робіт, того ж дня ці документи підписали. Через чотири дні після візування посадовцями недостовірних документів всі „будівельні роботи“, а також послуги із технологічного нагляду за їх якісним виконанням були повністю профінансовані із міського бюджету. Експертиза підтвердила, що через оборудку фігурантів справи бюджету Олевська було завдано збитки на майже 650 тисяч гривень», — йдеться у повідомленні. 

Прокуратура Житомирської області повідомила Олевському міському голові та керівнику підприємства-підрядника про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. А депутату Олевської міської ради, який мав забезпечити технічний нагляд за будівництвом, інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3, 5 ст. 191, ч. 3, 4 ст. 358 КК України. Триває досудове слідство.


Будьте першим, хто прокоментував "Міський голова з Олевська витратив на фейковий ремонт дороги 650 тис грн (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*