Містяни звинувачують спорткомплекс «LimeFitness» у Житомирі у нестерпному сморіді

Вчора у спорт.комплексі «LimeFitness» сталася надзвичайна ситуація: будівлю обстріляли із пневматичної зброї.

5 слідів від куль побачили працівники приміщення: 4 – на одному вікні і ще 1 – на іншому.

Хто і за що обстріляв спорткомплекс наразі не відомо.

Адміністрація стверджує, що сліди від куль з`явилися після скандалу з місцевим мешканцем, який напередодні прийшов в комплекс з претензіями щодо смороду, якийчути в районі через роботу котелень комплексу.

За твердженням робітників, чоловік поводився агресивно та заявив, що не може дихати через роботу котельні спорткомплексу. Оскільки у комплексі топлять домішками, по району розноситься неприємний запах.

Однак достаменно не відомо чи саме цей чоловік згодом повернувся аби помститися таким чином, чи сліди – від куль – результат інших розбірок чи конфліктів.

Разом з тим оскільки ситуація з обстрілом набула розголосу у ЗМІ, вона здійняла чергову хвилю обурення серед містян. Адже з`ясувалося, що місцеві мешканці вже не перший рік потерпають від нестерпного смороду, що розноситься від котельні «LimeFitness». Більше того до міської ради було подано кілька десятків скарг, але безрезультатно. Невдоволені і відвідувачі спорткомплексу, які жаліються на сморід навіть у роздягальнях комплексу.

Однак схоже місцеву владу зацікавив лише інцидент з кулями. Вирішувати питання смороду ніхто не планує. І не дивно. Адже власником спорткомплексу є кум та однокласник мера Житомира Олександр Рабінович. А своїх ніхто не чіпає, навіть якщо страждають люди.

Нагадаємо також, що жителі Тетерівки потерпають від нестерпного смороду.

Будьте першим, хто прокоментував "Містяни звинувачують спорткомплекс «LimeFitness» у Житомирі у нестерпному сморіді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*