Мітинг під стінами Держлісагентства: екоактивісти вимагають покарання керівникам лісових підприємств

У понеділок, 13 січня активісти вимагали покарати начальників Кутського та Олевського державних лісових підприємств за незаконну рубку деревини.

Згідно результатів перевірок, які проводилися на території обласних лісгоспів та мисливських господарств, стало відомо, що керівництво державних підприємств покриває незаконну вирубку лісу. Вказані перевірки були проведені фахівцями Державної екологічної інспекції наприкінці 2019 року, – передає GreenPost.

За висновками екоінспекторів збиток через незаконну порубку лише одного з підприємств сягнувпоняла 11,5 мільйонів гривень.

“Головною метою пікету є привернення уваги відомства до ситуації в Кутському та Олевському державних лісгоспах.”, – розповів мітингувальник Олександр Яровий.

А ми відзначимо, що Кабінетом Міністрів було призначено Андрія Заблоцького керівником Державного агентства лісових ресурсів 24 грудня 2019 року. Впродовж останніх двох років підприємство функціонувало без головного начальника, ним керували виконувачі обов’язків керівника.

У 2011–2019 роках Державне агентство лісових ресурсів координувалося Міністром аграрної політики та продовольства. З вересня 2019 відповідно до постанови уряду, спрямування та координація ДАЛР здійснюється через Міністра енергетики та захисту довкілля України.

Будьте першим, хто прокоментував "Мітинг під стінами Держлісагентства: екоактивісти вимагають покарання керівникам лісових підприємств"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*