Мітинг у Житомирі «проти всього поганого» організував невідомо хто

Журналісти намагалися з’ясувати, яка саме політична партія (чи громадська організація) організувала протест. У відповідь розлючені пенсіонери обзивали журналістів «провокаторами» та «прислужниками влади» – але про організаторів мовчали, як партизани на допиті у гестапо. Водночас протестувальники дуже настирливо заявляли, що вони з Бердичівського, Малинського, Коростишівського та інших районів області.

30 січня 2018 року декілька десятків людей переважно пенсійного віку вийшли на мітинг під будівлею Житомирської обласної державної адміністрації. Формально мітингарі протестували проти медичної реформи та особисто в. о. міністра Уляни Супрун. Разом з тим вони тримали лозунги, деякі з яких були, м’яко кажучи, з «іншої опери», наприклад – «Підніміть грошову допомогу для чорнобильців!» або «Ми хочемо знати правду про радіацію!!!»

Залишилося невідомим, хто і за чиї кошти привіз цих людей до Житомира – якщо це справді були мешканці області, а не житомиряни. Можна припустити, що такі публічні «лялькові театри» – коли ляльководи воліють бути за лаштунками сцени – повторюватимуться у нашому місті ще не раз.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Артем НОВИЦЬКИЙ

Мітинг проти медичної реформи в Житомирі

Мітинг проти медичної реформи. Житомир

Житомир. Мітинг проти медичної реформи

Учасник мітингу в Житомирі

 

Будьте першим, хто прокоментував "Мітинг у Житомирі «проти всього поганого» організував невідомо хто"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*