HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

«Мій телефонний друг»: волонтери України підтримуватимуть самотніх людей

Snimok ekrana 2020 06 11 v 17.34.04 670x351 1 - «Мій телефонний друг»: волонтери України підтримуватимуть самотніх людей

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС) запустили на підтримку людей, що залишилися на самоті, проєкт «Мій телефонний друг». Волонтери, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, з інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією та підтримати у нелегкій ситуації.

«Подолати самотність та стати ближчими у період, який вимагає дистанціювання, — це справді безпрецедентний виклик, з яким наодинці не впорається жодна організація. Саме тому ми звертаємося за допомогою до української молоді. Ми сподіваємося, що цей проєкт стане однією з ефективних відповідей на наслідки COVID-19 та покладе початок успішній традиції телефонного волонтерства в Україні», — зазначила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер. 

Координаторка проєкту Анна Бондаренко каже, що «Мій телефонний друг» не лише надаватиме допомогу та підтримку людям, а й допоможе підвищити соціальну довіру:

«Телефонне волонтерство виконує два завдання: індивідуальне та суспільне. З одного боку, “Мій телефонний друг” покликаний покращити життя конкретних людей, які завдяки спілкуванню відчуватимуть причетність, отримуватимуть інформацію не тільки „з телевізора“ та легше проживатимуть кризові періоди. Водночас телефонне волонтерство є інструментом підвищення соціальної довіри, а також руйнування стереотипів. Наприклад, про те, що незнайомці не готові допомагати безкорисливо».

У Великій Британії подібний проєкт зібрав близько 250 тисяч волонтерів, що підтримують людей віком 60+, які почуваються самотніми під час карантину. 

Якщо вам або близькій вам людині може бути цікавим регулярне спілкування телефоном з молодою людиною, яка поділиться корисною інформацією або просто складе компанію, зверніться на гарячу лінію за номером 0 800 202 147 (з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00).  

Щоб стати телефонним волонтером в Україні, потрібно зареєструватися на платформі Мій телефонний друг та ознайомитися з інформацією і порадами від експертів проєкту. 

 Будьте першим, хто прокоментував "«Мій телефонний друг»: волонтери України підтримуватимуть самотніх людей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*