Мобілізація на росії: кого гребуть та чого бояться

Відсьогодні на росії почалася часткова мобілізація. За словами міністра оборони Сергія Шойгу мобілізувати планують лише 300000 чоловіків. Однак на практиці вже сьогодні у більшості російських міст чоловіків забирають просто з вулиці без церемоній. Більше того, повістки з військоматів вже почали отримувати медики, студенти та навіть багатодітні батьки трьох дітей.

Самі ж резервісти масово шукають шляхи ухилення від мобілізації. Наразі на кордоні рф з Фінляндією сформувалася черга довжиною у 35 км, а білети на рейси до країн, де росіянам не потрібні візи, в рази злетіли в ціні і були практично розкуплені ще зранку. У гугл запитах на росії лідирують запити “Як виїхати з росії” та “Відстрочка від мобілізації”. А самі росіяни у соцмережах починають клясти путіна та своїх депутатів.

Разом з тим через вроджений страх наразі на протести проти мобілізації вийшли одиниці. Та й тих російські мєнти масово пакують в автозаки.

Загалом же вже зараз зрозуміло, що путін спрямує на війну з Україною передусім російську молодь, оскільки саме старше покоління є основою його рейтингу і запорукою утримання влади.

Будьте першим, хто прокоментував "Мобілізація на росії: кого гребуть та чого бояться"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*