Молодь Житомирщини запрошують на триденний інтенсив з молодіжної політики

Молодь Житомирщини запрошують на триденний інтенсив з молодіжної політики

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА та Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ (Україна) запрошують на триденний інтенсив з молодіжної політики представників молодіжних рад, молодіжних просторів, студентського/учнівського самоврядування, молодіжних працівників та активну молодь Житомирщини. Про це повідомили у прес-службі обласної війсьової адміністрації.

“Захід присвячений обміну найкращими практиками в молодіжній роботі. Темами для обговорення стануть фандрейзинг і комунікації у молодіжній роботі, участь молоді у житті громади, неформальну освіту та працевлаштування молоді.

Формати роботи передбачає дискусійні панелі, тематичні майстерки, оупен-спейс, діалоги з досвідченими експертами і ще багато корисного, де кожен зможе прокачати свої знання,”

– йдеться у повідомленні.

До участі у заході, який триватиме з 16 по 18 травня у Житомирі, запрошуються молоді люди віком від 14 до 35 років. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/6mzHMMBpmGQY8G6i9. Дедлайн реєстрації: 12 травня до 23:59.

Учасникам заходу забезпечується проживання, харчування та компенсуються витрати на проїзд (потяг та автобус) при наявності квитків. Водночас витрати на таксі, особистий та місцевий транспортний засіб не компенсуються.

Місце проведення буде повідомлено додатково.

Нагадаємо також, що у червні житомирських дітлахів запрошують на 11-й «Чілдрен Кінофест».

Будьте першим, хто прокоментував "Молодь Житомирщини запрошують на триденний інтенсив з молодіжної політики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*