9 травня близько 04:00 житомирськ правоохоронці отримали повідомлення про насильницьку смерть чоловіка . Про це поліцію сповістив сам причетний.
За адресою, вказаною у повідомленні, правоохоронців зустрів 42-річний господар оселі. Чоловік розповів, що нещодавно вбив свого гостя та закопав його неподалік господарського приміщення.
У вказаному чоловіком місці було виявлене тіло 25-річного житомирянина без ознак життя, засипане землею та прикидане сміттям. Медики зафіксували понад півсотні колото-різаних ушкоджень на тулубі, голові та кінцівках загиблого.
Згідно з результатами огляду судово-медичного експерта, причиною його смерті стали проникаючі поранення внутрішніх органів та масивна крововтрата.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/06cabbb9faeeca9f9b7d4ff36295bff4.jpg)
.В результаті слідчих дій було встановлено, що загибелі містянина передував конфлікт під час спільного чаркування з господарем оселі. Саме у ході суперечки останній травмував гостя викруткою. Усвідомивши наслідки своїх дій, чоловік витяг тіло з оселі та намагався закопати у подвір’ї будинку. Після цього схаменувся та повідомив про свій вчинок до поліції.
Наразі вбивцю затримано. 9 травня йому було повідомлено про підозру в умисному вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України). Нині вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Нелюду загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/f9b650f32c2100d56581a6bc7b31db0a.jpg)
Нагадаємо також, що на Житомирщині 15-річну юнку підозрюють у замаху на вбивство.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі господар жорстоко вбив свого гостя: подробиці"