HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

МОЗ заборонило місцевій владі пом`якшувати карантинні обмеження

У Міністерстві охорони здоров`я заявили, що рішення щодо послаблення карантинних обмежень приймаються виключно фахівцями центральної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це заявив міністр Максим Степанов у понеділок, 3 серпня.

Згідно слів чиновника, у рамках нових правил, які вступили у силу у поточному місяці, за місцевою владою залишають можливість лише посилити карантин у конкретному населеному пункті, послаблювати обмеження – заборонено. Всі зміни наразі залежать виключно від епідеміологічної ситуації. 

“Лише комісія ТЕБ та НС має повноваження визначати рівень небезпеки, відповідно і приймати рішення щодо послаблення карантину. Що стосується органів місцевої влади, то в їх повноважженя входить лише посилення обмежень, але в жодному випадку не пом’якшення”, – наголосив Степанов.

Міністр також відзначив, що під час переїзду з регіону “червоної зони” в інші не потрібно проходити тестування на covid-19. При цьому він додав, що у зв’язку із зупинкою роботи громадського транспорту перетин кордонів “червоної зони” зараз можливий лише на особистому транспорті.

Нагадаємо, що голова ОДА Віталій Бунечко “провангував” Житомирщині другу хвилю карантинних обмежень.


 

Будьте першим, хто прокоментував "МОЗ заборонило місцевій владі пом`якшувати карантинні обмеження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*