Можливості Galaxy AI в Galaxy S24  Р

Можливості Galaxy AI в Galaxy S24

Нове покоління флагманських смартфонів Samsung Galaxy S24 вражає поліпшеним набором функцій, особливо штучним інтелектом Galaxy AI. Ця передова технологія поєднує в собі локальні обчислення на самому пристрої та хмарні сервіси, щоб розширити можливості користувача в щоденному використанні. Давайте розглянемо основні інтелектуальні функції, доступні на цих пристроях.

Основні можливості ШІ на Galaxy S24

AI Circle to Search

Надзвичайно корисна функція Galaxy AI. Вона автоматично знаходить інформацію про об’єкти, зображення або текст у будь-якому застосунку, без необхідності вводити запит пошуку вручну. Для увімкнення Circle to Search достатньо натиснути та утримувати кнопку «Додому» на Самсунг Галаксі S24, а далі намалювати коло навколо потрібного фрагмента контенту. У відповідь система автоматично надає додаткову контекстну інформацію. Ця функція суттєво заощадить ваш час на рутинних пошукових запитах і дозволить швидко отримувати необхідні відомості у самому застосунку.

AI Chat Assist

Спілкування в месенджерах або написання дописів у соцмережах теж значно простіше саме з використанням Galaxy S24. Нова функція AI Chat Assist використовує моделі природної мови для аналізу тексту та надання корисних підказок у режимі реального часу. Наприклад, якщо тон певної фрази не відповідає загальному контексту діалогу, ви отримаєте відповідне попередження. Крім того, AI Chat Assist може рекомендувати додати до тексту наліпку чи хештеги для вдосконалення вашого допису чи повідомлення. 

AI Note Assist

Також даний смартфон отримав ще одну дуже зручну функцію – AI Note Assist. Вона вбудована в стандартний додаток Samsung Notes і сприяє зручному керуванню текстовими нотатками. Note Assist миттєво перекладає виділений текст або весь документ, скорочує довгі записи до потрібного обсягу і форматує нотатки. Крім того, Note Assist може обробляти імпортовані PDF-файли та навіть аудіозаписи, перетворюючи їх на текстові документи з можливістю редагування.

Generative Edit

На смартфоні Galaxy S24 є також нова функція для редагування фотографій – Generative Edit. Цей інструмент дозволяє виконувати складну обробку зображень всього лише кількома дотиками. Серед можливостей Generative Edit можна виділити такі:

  • Зміна розміру, масштабу та положення об’єктів на фотографії;
  • Видалення непотрібних деталей;
  • Додавання або заміна елементів заднього плану;
  • Заповнення порожніх ділянок знімка відповідно до загальної колірної гами.

Обрати параметри редагування можна в меню, після чого потрібно вказати область на фотографії для обробки. Усі інші дії виконуються автоматично за допомогою ШІ.

Повноцінний помічник у смартфоні

Новий Galaxy S24 пропонує унікальний набір інтелектуальних сервісів на базі штучного інтелекту, що робить користування ним ще більш комфортним і продуктивним. Із розвитком технологій, список можливостей Galaxy AI буде постійно зростати, відкриваючи нові можливості для користувачів.

Ця стаття також доступна російською

Будьте першим, хто прокоментував "Можливості Galaxy AI в Galaxy S24 "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*