«Мрія та дія»: Олександр Долінний балотується в депутати Станишівської ОТГ, щоб працювати для громади

«У мене є мрія про квітуче українське село. Місце, яке буде комфортним для життя. Місце, де українці із задоволенням будуть проводити своє дозвілля. Місце, в якому будуть мріяти жити городяни, а кожен селянин буде пишатися тим, що проживає в Станишівській ОТГ», – ділиться Олександр Долінний – кандидат в депутати в Станишівської ОТГ. 

Олександр Долінний народився в селі Слобода-Селець Житомирського району. З 1992 року навчався у початковій школі Слобода-Селець, у 1996 році перейшов у міську школу Житомира № 33. Після закінчення школи, з 2002 по 2004 рік, навчався у ПТУ № 5 за спеціальністю «Столяр будівельник, паркетник» та завершив навчання з відзнакою. У 2011 році отримав червоний диплом за кваліфікацією «Технік-будівельник» у Будівельному коледжі Житомирського національного агроекологічного університету. З 2004 року, і по сьогоднішній день, займається будівництвом в місті Житомирі. Завжди приймає участь у спортивному житті Станишівської ОТГ. Був неодноразово нагороджений грамотами та медалями за активну участь у різноманітних змаганнях. З 2012 року являється гравцем та президентом футбольного клубу «Олімпік» (Слобода-Селець/Зарічани).

Проблеми своєї громади Олександр Долінний знає, як ніхто інший, тому він чітко розуміє, чого потребує Станишівська громада:

«По-перше це транспортне сполучення. Наприклад, в селі Станишівка більшість жителів працює в Житомирі, але доїхати до дому після 19-ї години нічим, крім таксі. І така проблема не тільки в Станишівці. Далі, вважаю, що в такої громади має бути власна комунальна служба. Вивіз сміття повинен бути безкоштовним. Напевно, майже кожному жителю громади знайома ситуація, коли прийшовши по довідку до сільської ради, отримуєш відмову у видачі, поки не буде сплачена заборгованість за вивіз сміття. Але не кожен має можливість сплатити, особливо пенсіонери. Освіта.. вважаю, що не потрібно забороняти дітям громади навчатися та відвідувати садочки міста Житомира, але ліпше буде покращити умови та кваліфікації вчителів, і тоді батьки самі зроблять вибір на користь місцевих шкіл та садочків».

Олександр Долінний балотується в депутати Станишівської ОТГ від політичної партії «Пропозиція», перший округ, (Станишівка, Зарічани, Слобода-Селець, Бистрі) під номером № 2. Рідні та знайомі підтримують бажання Олександра в прагненні змінювати громаду. Адже знають, що завдяки його цілеспрямованості та відповідальності, набутим завдяки спорту, Станишівська ОТГ зможе конкурувати з великими містами. 

«Як у спортсмена у мене є напір та цілеспрямованість. Я рішуче налаштований працювати на результат. Тому, матиму за честь представляти та відстоювати інтереси у великій родині — Станишівській об’єднаній громаді. Дбати про розвиток села, відстоювати інтереси селян. Зробити село комфортним та перспективним для життя. Я знаю, яким має бути сучасний депутат — чесним, відповідальним, бути доступним для жителів громади. Тобто не тільки вислуховувати проблеми селян, а також допомагати їх вирішувати», — зазначає Олександр Долінний.

Будьте першим, хто прокоментував "«Мрія та дія»: Олександр Долінний балотується в депутати Станишівської ОТГ, щоб працювати для громади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*