Українські школи не закриватимуть на карантин навіть при “найгіршому сценарії”, – нардеп

Учні початкової школи та вихованці дитячих садочків повернуться до навчання вже у листопаді. Таке рішення уряду вже було узгоджено з представниками Міністерства освіти і науки, а також фахівцями Міністерства охорони здоров’я.

Вказану інформацію розповів Сергій Бабак, який займає посаду керівника парламентського комітету з питань науки і освіти, – пише РБК Україна.

Фахівець переконаний, що дітлахі не повинні займатися дистанційно.

“Малеча не може вчитися дистанційно, адже вони ще не мають самосвідомості на такому рівні, аби самоорганізуватися. Ці дві ланки продовжать працювати(ред.редакцією).”, – наголосив Бабак.

Дітки повернуться на навчання по завершенню осінніх канікул, при умові, що епідеміологічна ситуація в конкретному регіоні це дозволятиме. В інших випадках – учнів на деякий час переведуть на дистанційне навчання.

Все буде вирішуватися на рівні рекомендацій, які надасть уряд, адже все залежатиме від “карантинних” зон. Надалі рішення щодо навчального процесу прийматиме місцева влада. 

Нагадаємо, що майже 5 млн грн витратить департамент освіти на засоби індивідуального захисту в школи Житомира.

Будьте першим, хто прокоментував "Українські школи не закриватимуть на карантин навіть при “найгіршому сценарії”, – нардеп"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*