“Ми армією не займаємось!” У Житомирі новий фільм про війну на Сході (фото, відео)

Фраза у заголовку – з художнього повнометражного фільму «Тримай біля серця». Прем’єру у Житомирі автори присвятили пам’яті медсестри Сабіни Галицької, яка трагічно загинула на Донбасі буквально пару днів тому… Чи часто ви бачили, щоб творча група зустрічала гостей прямісінько біля входу в кінозал?

Тут саме такий випадок. До кінотеатру імені Івана Франка на презентаційний показ фільму «Тримай біля серця» завітали члени знімальної групи: Василь Медяний, Валерій Шалига, Світлана Шалига. У залі можна було побачити відомих особистостей Житомира, в тому числі співачку Ірину Шинкарук. Контингент глядачів різний: від молодших школярів до людей похилого віку. Чому ж такий інтерес привернула дана кінострічка?

Фільм унікальний хоча б тим, що повністю знятий у Вінниці (виробник компанія «SwitVideo Production»). Акторський склад з різних міст України. Кіно вийшло видовищне і досить чутливе водночас. Це фільм, сповнений глибокого душевного сенсу. А саундтреком послугувала пісня видатного житомирянина Володимира Шинкарука.

Артем НОВИЦЬКИЙ

 

Будьте першим, хто прокоментував "“Ми армією не займаємось!” У Житомирі новий фільм про війну на Сході (фото, відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*