«Ми готові»: керівник житомирського ФК «Полісся» кинув виклик Віталію Бунечку

Недофінансування чи некомпетентність — керівник ФК «Полісся» Володимир Загурський зійшовся у словесному двобої з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком.

Директор житомирського ФК «Полісся» Володимир Загурський повідомив свою версію інциденту, що стався між клубом та Житомирською ОДА. Він пояснив, що не мав на меті розбурхати скандал з проблеми недофінансування клубу. Розповів з якими складнощами зіштовхнувся ФК «Полісся», а також відповів голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку, який звинуватив директора в мапінуляції та ініціював перевірку.

«Я не казав про припинення існування клубу, я казав, що в нас не буде грошей на виїзні матчі з Альянсом, Волинню та інші і на зарплати теж. Конфлікту, як такого не було. До нас просто підійшли журналісти спитати, як справи в команді, як вона живе, з якими складнощами зіштовхнулася. Ми відкрито розповіли про це, приховувати немає сенсу. Свого домашнього стадіону в нас немає. Що стосується тренувальної бази…Ми заїхали на базу 14 липня 2020 року, на вулиці 35 градусів спеки, поле не поливається 2 тижні. У хлопців були страшні мозолі від того, що вбита база. Напередодні першої гри в сезоні з „Вересом“, наші працівники возили воду бутлями з Житомира через те, що була відсутня вода, не гаряча, а будь-яка, і гріли в каструлях, щоб помитися. Таким чином команда Першої ліги три дні готувалася до свого першого календарного матчу. Ми мали б почати сезон на нашому стадіоні у вересні, але зараз клуб їздить проводити домашні матчі на стадіон ім. Баннікова в м. Київ. Кожен виїзд нам обходиться не менші ніж 50 тис грн. Наступний домашній матч ми не зможемо вже провести на цьому стадіоні в Києві, бо там буде проходити національний збір. Я вже шукав нам інше місце, попередньо домовилися з с. Щасливе, але туди їхати 3 години. Грати так домашні матчі важкувато», – зазначив Володимир Загурський.

Він також підтвердив інформацію про те, що клуб не використав кошти, які виділялись на збір команди:

«Це правда, ми їх не використали. Ми планували на зимових зборах провести останній заключний четвертий збір, але спалахнула епідемія коронавірусу, юнацькі команди Шахтаря не виїхали, і ми не мали можливості туди приїхати, і ці кошти просто зекономили. Щоб не було маніпуляції, що питання виникло вчора, ми нічого не робили, і в кінці заявили, що грошей немає, пояснюю… Є лист за 11 серпня 2020 року про те, що в нас недофінансування складає 3,5 млн грн. Від департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА надійшла відповідь, в якій зазначено, що поки коронавірус не пройде, структурний розділ Житомирської ОДА взагалі не буде порушувати питання про фінансування ФК «Полісся».

Крім того, директор клубу зазначив, що готовий відзвітуватися за витрачені кошти та докладе всі сили, щоб ФК «Полісся» продовжував грати:

«В немає мене страху. Будь ласка, ми готові до проведення перевірок. З легкістю на душі та серці готовий довести витрати кожної копійки. Клуб не перестане існувати, ми знайдемо план „б“. Непрофесійний, некомпетентний керівник буде робити все для того, щоб клуб продовжував виступи за рахунок інших джерел».

Нагадаємо, житомирський ФК «Полісся» програє «Минаю» та виходить з Кубку України (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "«Ми готові»: керівник житомирського ФК «Полісся» кинув виклик Віталію Бунечку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*