«Ми — майбутнє України»: випускники Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв отримали дипломи (ФОТО)

«Ми — майбутнє України»: випускники Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв отримали дипломи

Днями в Житомирі фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка провів Свято вручення дипломів випускникам «Ми — майбутнє України».

Приміщення КЗ «Житомирського академічного театру ляльок» на Михайлівській, де відбувалося дійство, було заповнене вщерть студентами і викладачами, батьками і запрошеними гостями.

Особливої урочистості  святу додали натхненні промови директора коледжу Миколи Покропивного, випускника закладу, заступника голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, директора лялькового театру Сергія Мисечка, який цьогоріч головував на атестації здобувачів освіти у коледжі.

 Із особливим щемом і вдячністю педагогам виступила колишня випускниця коледжу, яка наголосила, що коледж має гарну традицію викохувати цілі династії фахівців культури і мистецтв, зокрема, її родина має чотирьох випускників коледжу, і пишається тим, що присвятила своє життя культурі і мистецтву. 

Непересічна доля і сьогоднішніх випускників, адже на три роки навчання припало багато нових неочікуваних випробувань: обмеження через covid і дистанційне навчання, сирени, тривоги і війна. Але наперекір усім перешкодам випускники-2024 не зрадили обраній творчій професії і гідно представлятимуть сучасну українську культуру і мистецтво, адже саме вони – майбутнє України!

ФОТО: ТАРАС ОРЕШНІКОВ

Житомирський театр закрив 80-ий театральний сезон прем’єрою вистави  «Сімейна справа» (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Ми — майбутнє України»: випускники Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв отримали дипломи (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*