«Ми займалися справою, а не піаром»: Баканов замість звіту опублікував претензійну заяву | Times ZT

«Ми займалися справою, а не піаром»: Баканов замість звіту опублікував претензійну заяву

Голова Служби безпеки України Іван Баканов, якого Зеленський звільнив з посади, замість звіту про свою діяльність опублікував на сайті СБУ звернення, в якому звпевнив, що виконував свою роботу, а не займався піаром. 

«Зазвичай, коли Голова Служби безпеки України йде з посади, прийнято гучно звітувати про професійні здобутки. Я теж міг би вдатися до такої практики – результати є і їх чимало. СБУ – не політична структура, а її Голова – не політик. Ми займалися справами, а не піаром. Будували максимально прозорі відносини з суспільством, яке наразі чимало знає про досягнення Служби за останні 3 роки», – зазначив Баканов.

Скептикам і тим, хто ставиться до його діяльності на цій посаді недовірливо, Баканов запропонував поставити собі кілька запитань:

  • За каденції якого Голови СБУ було затримано і оголошено підозру куму путіна?
  • Коли ще Служба безпеки розслідувала кримінальні справи, де фігурують топполітики і лідери парламентських фракцій?
  • Чи були коли-небудь більш масштабні та масові викриття ворожих агентів у різних державних органах, ніж за останні роки?
  • Хто саме системно взявся за проросійські партії і почав протидіяти ворожій пропаганді?
  • Коли у державну власність стали повертати майно і важливі об’єкти інфраструктури, які різноманітні ділки прибрали до рук раніше?

«Так, не все із запланованого вдалося довести до кінця. Були й прорахунки, причини яких слід аналізувати окремо. Водночас варто пам’ятати – складно за кілька років змінити систему, яка десятиліттями зазнавала впливу сильного і підступного ворога, що володіє необмеженими ресурсами», – додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала звільнення Венедіктової та Баканова.

Будьте першим, хто прокоментував "«Ми займалися справою, а не піаром»: Баканов замість звіту опублікував претензійну заяву"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*