Верховна Рада підтримала звільнення Венедіктової та Баканова | Times ZT

Верховна Рада підтримала звільнення Венедіктової та Баканова

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання на звільнення Ірини Венедіктової з посади генерального прокурора та Івана Баканова з посади голови Служби безпеки України. Крім цього, Зеленський звільнив заступника Баканова Володимира Горбенка та змінив деяких голів обласних управлінь СБУ, передає «Українська правда».

Верховна Рада підтримала подання на звільнення сьогодні, 19 липня. 

Що стосується заміни голів обласних управлінь СБУ, то президент звільнив з посади начальника управління СБУ в Сумській області Руслана Григоренка, і призначив замість нього Едуарда Федорова.

Також глава держави звільнив з посади начальника управління СБУ у Дніпропетровській області Володимира Краснянського, і призначив замість нього Сергія Лисака, якого перед тим звільнив з посади начальника управління СБУ в Житомирській області.

Євгена Борзілова Зеленський пересунув із управління СБУ в Полтавській області в управління СБУ в Закарпатській області.

Натомість полтавське управління СБУ очолив Іван Рудницький, який до того очолював саме управління спецслужби на Закарпатті.

Начальником управління СБУ в Харківській області став Олександр Куць.

Попереднього керівника даного управління Романа Дудіна Зеленський звільнив 29 травня, бо той «не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто».

Нагадаємо, Зеленський усунув з посади генпрокурорку та голову СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Верховна Рада підтримала звільнення Венедіктової та Баканова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*