Минулого року на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн продуктів тваринного та рослинного походження

Минулого року на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн продуктів тваринного та рослинного походження

На Житомирщині в 2023 році санітарно-епідемічна ситуація була контрольована. Зареєстровано лише 2 спалахи гострих кишкових інфекції у навчальних закладах міста та області. 

Про це вчора, 15 березня, під час публічного звіту розповів керівник Головного управління ДПСС в Житомирській області Олександр Шпита.

«У 2023 році зареєстровано 2 спалахи гострих кишкових інфекцій. Обидва спалахи виникли в закладах загальної та середньої освіти. Це Корнинський ліцей Корнинської селищної ради Житомирського району та ліцей №26 у Житомирі. Також за минулий рік зареєстровано 9 побутових випадків ботулізму, в наслідок яких постраждало 11 людей, і 1 випадок отруєння грибами в побуті в Овручі, де постраждала 1 людина, на жаль, вона загинула», – зазначив він. 

А ось на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн товарів тваринного та рослинного походження.

«На ринках області у 2023 році не допущено до реалізації майже 70 тонн сировини та продуктів тваринного та рослинного походження. На забійних підприємствах не допущено більше 24 тонн м’ясосировини неналежної та сумнівної якості», – додав Олександр Шпита. 

Нагадаємо, за 2023 рік на Житомирщині збільшилася кількість тварин, хворих на сказ.

Будьте першим, хто прокоментував "Минулого року на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн продуктів тваринного та рослинного походження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*