На Житомирщині в 2023 році санітарно-епідемічна ситуація була контрольована. Зареєстровано лише 2 спалахи гострих кишкових інфекції у навчальних закладах міста та області.
Про це вчора, 15 березня, під час публічного звіту розповів керівник Головного управління ДПСС в Житомирській області Олександр Шпита.
«У 2023 році зареєстровано 2 спалахи гострих кишкових інфекцій. Обидва спалахи виникли в закладах загальної та середньої освіти. Це Корнинський ліцей Корнинської селищної ради Житомирського району та ліцей №26 у Житомирі. Також за минулий рік зареєстровано 9 побутових випадків ботулізму, в наслідок яких постраждало 11 людей, і 1 випадок отруєння грибами в побуті в Овручі, де постраждала 1 людина, на жаль, вона загинула», – зазначив він.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/Znimok-ekrana-2024-03-15-o-15.41.27-1024x766.png)
А ось на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн товарів тваринного та рослинного походження.
«На ринках області у 2023 році не допущено до реалізації майже 70 тонн сировини та продуктів тваринного та рослинного походження. На забійних підприємствах не допущено більше 24 тонн м’ясосировини неналежної та сумнівної якості», – додав Олександр Шпита.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/Znimok-ekrana-2024-03-15-o-14.39.04-1024x717.png)
Нагадаємо, за 2023 рік на Житомирщині збільшилася кількість тварин, хворих на сказ.
Будьте першим, хто прокоментував "Минулого року на ринки Житомирщини не допустили майже 70 тонн продуктів тваринного та рослинного походження"