Вперше за багато років у Житомирі для відвідувачів відкрили Ботанічний сад Поліського національного університету. Зокрема, попередньо безкоштовно потрапити туди можна було протягом 8-10 березня.
Згодом у соціальних мережах ректор Олег Скидан опублікував допис про те, що доступ до Ботсаду віднині буде вільним щовихідних – з 10 до 16 години включно.
За вхід, як і раніше, сплачувати нічого не потрібно, але варто дотримуватися правил – не приносити з собою їжу й напої та не влаштовувати пікнік на природі, не запалювати вогнище, не смітити, не ламати дерева та кущі, не рвати рослини з корінням чи їх окремі частини (листя, квіти), також заборонено здійснювати риболовлю у водоймах, вигулювати на території домашніх тварин, використовувати активний відпочинок – кататися на роликах, велосипедах тощо.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-40-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-38-1024x685.jpg)
Відповідні інформаційні матеріали вже розмістили у Ботанічному саду.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-37-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-35-1024x768.jpg)
Крім цього, органи студентського самоврядування Поліського національного університету виступили з ініціативою, аби усі охочі, хто має можливість прогулюватися Ботсадом у Житомирі, на знак вдячності могли зробити внесок на підтримку захисників – воїнів-земляків з 95 Поліської бригади.
Таке звернення вони записали разом із десантниками та поширили у соціальних мережах.
Наразі у Ботанічному саду встановлено скриньку для донатів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-34-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-32-1024x685.jpg)
Юлія ДЕМУСЬ
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-31-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-30-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-27-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-24-2-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-27-2-1024x711.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-26-1024x714.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-25-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-24-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-23-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-23-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-21-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-20-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-19-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-22-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-17-731x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-18-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-18-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-17-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-16-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-15-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-15-2-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-14-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-14-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-12-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-12-2-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-10_18-45-13-1024x685.jpg)
Геометричний СНІГОпарк: погодні примхи в чудернацькому Житомирі (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Вихідні в Житомирі: Ботсад запрошує на прогулянку (ФОТО)"