Вихідні в Житомирі: Ботсад запрошує на прогулянку (ФОТО)

Вихідні в Житомирі: Ботсад запрошує на прогулянку

Вперше за багато років у Житомирі для відвідувачів відкрили Ботанічний сад Поліського національного університету. Зокрема, попередньо  безкоштовно потрапити туди можна було протягом 8-10 березня.

Згодом у соціальних мережах ректор Олег Скидан опублікував допис про те, що доступ до Ботсаду віднині буде вільним щовихідних – з 10 до 16 години включно.

За вхід, як і раніше, сплачувати нічого не потрібно, але варто дотримуватися правил – не приносити з собою їжу й напої та не влаштовувати пікнік на природі, не запалювати вогнище, не смітити, не ламати дерева та кущі, не рвати рослини з корінням чи їх окремі частини (листя, квіти), також заборонено здійснювати риболовлю у водоймах,  вигулювати  на території домашніх тварин, використовувати активний відпочинок – кататися на роликах, велосипедах тощо.

Відповідні інформаційні матеріали вже розмістили у Ботанічному саду. 

Крім цього, органи студентського самоврядування Поліського національного університету виступили з ініціативою, аби усі охочі, хто має можливість прогулюватися Ботсадом у Житомирі, на знак вдячності могли зробити внесок на підтримку захисників – воїнів-земляків з 95 Поліської бригади.

Таке звернення вони записали разом із десантниками та поширили у соціальних мережах.

Наразі у Ботанічному саду встановлено скриньку для донатів.

Юлія ДЕМУСЬ

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Геометричний СНІГОпарк:  погодні примхи в чудернацькому Житомирі (ФОТО)

Житомирянин провів благодійний майстер-клас по стрижці декоративних рослин у Ботсаду: допомагає збирати на авто для ЗСУ (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Вихідні в Житомирі: Ботсад запрошує на прогулянку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*