Житомирянин провів благодійний майстер-клас по стрижці декоративних рослин у Ботсаду: допомагає збирати на авто для ЗСУ (ФОТО)

Житомирянин провів благодійний майстер-клас по стрижці декоративних рослин у Ботсаду: допомагає збирати на авто для ЗСУ

Житомирська волонтерка Наталія Лінійчук оголосила черговий свій збір на підтримку військовослужбовців. Зокрема, наразі актуальна потреба – автомобіль, вартість якого 200 тисяч гривень. Вже вдалося зібрати половину необхідної суми, але активність донатів значно зменшилася, тож, з-поміж іншого, вона оголосила про розіграш марок, взяти участь в якому усі можуть на сторінці Наталії у соцмережі Фейсбук.

Долучитися до цього збору закликав Роман Зелений – блогер з Житомира, який має десятки тисяч підписників і мільйони переглядів відео на різних майданчиках у мережі Інтернет. Хлопець спеціалізується на ландшафтному дизайні (реалізація), озелененні та догляді ділянок, обрізці плодових дерев і декоративних насаджень в Житомирі й на околицях міста (радіус 15 км).

Якщо бажаєте також взяти участь у зборі на транспортний засіб для захисників – реквізити 5375411216617428 або Монобанка.

Займається цим професійно вже більше 5 років та має за плечима безліч успішних проєктів. Про свою діяльність активно розповідає у соцмережах, де публікує ролики із виконання замовлень різної складності. Разом з ним на об’єктах ще працює напарник.

Віднедавна Роман також викладає фахові дисципліни на факультеті лісового господарства та екології Поліського національного університету. Свого часу освіту він здобував теж тут, але на той час це ще був факультет лише лісового гсоподарства. Саме у студентські роки Роман познайомився і потоваришував з братом Наталії – Андрієм Лінійчук, про якого сьогодні Україна та весь світ знають як про найрезультативнішого зенітника ЗСУ. Героїчний десантник із позивним “Кельт” загинув у віці 25 років у квітні 2023-го. Його родина – мама, сестра і дружина, продовжують справу Андрія і наближають переможу завдяки своїй волонтерській діяльності.

У пам’ять про друга допомагає у втіленні благодійних ініціатив і Роман. Зокрема, нещодавно від пропонував підписникам задонати будь-яку суму на збір Наталії Лінійчук, а взамін отримати електронний варіант каталогу із схемами захисту саду або ж навіть особисту консультацію, якщо сума переказу буде значною.

А ще анонсував проведення благодійного майстер-класу по стрижці декоративних рослин на базі Ботанічного саду Поліського національного університету в Житомирі і запросив усіх охочих приєднуватися, а у якості вдячності за отримані знання і навики – залишити благодійний внесок у скриньці збору на автомобіль для підрозділу ЗСУ.

Запланований захід провели 15 березня у Ботсаду. Серед присутніх – студенти, випусники та викладачі факультету лісового господарства та екології Поліського національного університету, колеги Романа та ін.

Майстер-клас умовно був поділений на дві частини. Спершу Роман розповів про інструменти та обладнання, які використовує в роботі – їх переваги, недоліки, особливості використання й догляду, співвідношення ціна/якість. Усе це, сприючись виключно на власний практичний досвід.

Далі запропонував перейти на алею з декоративними рослинами у Ботанічному саду і наглядно продемонстрував яким чином здійснюється стрижка – підготовчий етап, вибір інструментів, послідовність дій, заходи безпеки тощо.

Нагадаємо, що Ботанічний сад Поліського національного університету відкритий для відвідувачів щовихідних з 10.00 до 16.00. Вхід – безкоштовний, але можна задонатити на потреби десантників 95-ї бригади. Відповідне відеозвернення спільно із військовими напередодні оприлюднили органи студентського самоврядування ЗВО.

Юлія Демусь

Історія успіху ветеранів-підприємців зі Звягеля: бажання  + досвід = допомога суспільству (ФОТО)

Для військових, туристів і спортсменів: ветеран війни Максим Пасічник з Житомирщини виготовляє м’ясні джерки (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин провів благодійний майстер-клас по стрижці декоративних рослин у Ботсаду: допомагає збирати на авто для ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*